KaczergisKatalogBlogKontakt
0
Mój koszyk
Twój koszyk jest pusty.

Oferty pracy w Kaczergis

Praca w ogrodnictwie

Ogrodnik / Pomocnik ogrodnika (pełny etat lub sezonowo)

Poszukujemy osób chętnych na stanowisko Ogrodnika lub Pomocnika Ogrodnika. Praca na terenie Wrocławia/Bielan Wrocławskich i okolic.

    Zakres obowiązków:
  • wykonywanie usług ogrodniczych w ogrodach klientów prywatnych oraz na terenach zielonych firm
  • praca w szkółce roślin
  • praca w punkcie sprzedaży
    Wymagania:
  • chęć do pracy fizycznej związanej z zielenią
  • zaangażowanie, sumienność, odpowiedzialność, staranność, uczciwość
  • niekaralność
    Mile widziane:
  • prawo jazdy kat. B
  • doświadczenie w branży ogrodniczej lub budowlanej
  • umiejętność posługiwania się narzędziami i sprzętem ogrodniczym
  • umiejętność obsługi maszyn ogrodniczych, szczególnie potwierdzona stosownymi uprawnieniami
  • umiejętność organizacji pracy zespołu
  • doświadczenie w obsłudze klienta
  • znajomość roślin (taksonomia, wymagania, zasady pielęgnacji) lub chęć nauki w tym zakresie

Na start oferujemy wynagrodzenie 3200 zł - 5200 zł brutto na podstawie umowy o pracę na pełny etat (40h tygodniowo) lub umowy zlecenia. Zapraszamy do aplikowania także osoby, które chciałyby dorobić na zasadzie pracy dorywczej / w niepełnym wymiarze godzin. Rozpoczęcie pracy z początkiem marca. Widełki płacowe do negocjacji w zależności od posiadanej wiedzy, umiejętności i doświadczenia.

Osoby zainteresowane prosimy o złożenie CV osobiście lub przesłanie go na adres info@kaczergis.pl.

Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie CV wraz z klauzulą "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)."

Współpraca B2B

Zapraszamy profesjonalistów z branży ogrodniczej do nawiązania współpracy. W szczególności zachęcemy do kontaktu firmy wykonawcze w zakresie zieleni zewnętrznej, wykonawców nawodnień oraz projektantów zieleni.