Dostawa roślin - koszty i warunki

Gdzie dostępna jest dostawa roślin?

Oferujemy Ci dostawę roślin pod sam dom na terenie Wrocławia i okolic. Wiemy, że każde zamówienie jest inne, dlatego nie wyznaczamy ścisłego limitu kilometrów.

W tym momencie nie jesteśmy w stanie dostarczać roślin na terenie całej Polski.

Jak realizowane są dostawy?

Dostawa roślin do domu odbywa się przystosowanym do transportu roślin busem. Zależy nam, aby Twoje drzewa i krzewy dojechały do Twojego domu całe i zdrowe. Odpowiednio zabezpieczamy rośliny na czas transportu z wykorzystaniem wieloletniego doświadczenia i odpowiedniego sprzętu. Jednocześnie, staramy się nie wykorzystywać do tego ton plastiku, aby pozostać jak najbardziej ekologicznym.

Co ważne, doniczki w których przyjechały rośliny możesz nam bezpłatnie zwrócić. Tobie nie będą sprawiać problemu, a my - w Twoim imieniu - nadamy im drugie życie.

Kiedy realizowane są dostawy?

Termin dostawy uzgodnimy indywidualnie z Tobą. Obecnie dostarczamy rośliny od rana do wieczora, od poniedziałku do soboty.

Czy ktoś pomoże z rozładunkiem roślin?

W zakres transportu roślin pod Twój dom wchodzi rozładowanie ich z samochodu i przeniesienie na teren Twojej posesji.

Wiemy, że niektóre okazy mogą być naprawdę ciężkie. Jeśli potrzebujesz pomocy także z przeniesieniem roślin w konkretnie miejsce, daj nam znać podczas zamawiania transportu. Zabierzemy wtedy ze sobą odpowiedni sprzęt, który sprawi, że łatwiej i sprawniej wykonamy zadanie.

Ile kosztuje transport roślin?

Cóż, to zależy. Każde z realizowanych przez nas setek zamówień jest inne. Niektóre rośliny wymagają specjalnego, skrupulatnego zabezpieczenia ich na czas transportu. Duże okazy sprawiają trudności przy załadunku i rozładunku - angażujemy wtedy większy zespół. Naprawdę duże egzemplarze przetransportować można jedynie z wykorzystaniem specjalnego samochodu ciężąrowego z dźwigiem - są naprawdę cięęężkie.

Ceny zaczynają się już od 109zł za dostawę tego samego dnia - dziś wybierasz, dziś są w Twoim ogrodzie i już cieszą oko.

Więcej informacji?

Potrzebujesz pomocy w doborze roślin, chcesz wycenić projekt lub po prostu porozmawiać o roślinach?

Napisz do nas na adres