Dobry sklep ogrodniczy we Wrocławiu

Sklep ogrodniczy koło Wrocławia

Wierzymy, że ogrodnictwo nie kończy się na posianiu trawy. Ogrodnictwo to nasza rodzinna pasja, którą kultywujemy już ponad ćwierć wieku. Przez ten czas poznaliśmy wiele roślin i zebraliśmy masę doświadczenia.

Chcemy podzielić się naszą pasją także z tobą. W naszym sklepie ogrodniczym pod Wrocławiem udostępniamy ci szeroką ofertę drzew i krzewów ozdobnych. Rozumiemy, że gusta są różne dlatego z tego morza możliwości pomagamy dobrać odpowiednią dla ciebie roślinę.

Ogromny wybór drzew i krzewów

Umożliwiamy ci zapoznanie się z tysiącami gatunków i odmian roślin w różnych rozmiarach - od małych do bardzo dużych. Potrafimy doradzić, która roślina sprawdzi się w twoim ogrodzie, na tarasie czy w donicy na balkonie.

Duże krzewy i duże drzewa - mamy to!

Jeśli potrzebujesz większej sadzonki lub szukasz dużych egzemplarzy, trafiłeś idealnie. Czasami nie ma czasu na czekanie i efekt musi być natychmiastowy. Skontaktuj się z nami i powiedz czego szukasz - resztą zajmiemy się my.

Lokalny sklep ogrodniczy

Wszystkich, obecnych i przyszłych, pasjonatów zieleni zapraszamy do punktu sprzedaży roślin w Bielanach Wrocławskich. Dogodny dojazd z każdego kierunku - w pobliżu węzeła A4 i AOW.

Zapraszamy do odwiedzenia także mieszkanców okoliczych miejscowości. Zobacz jak dojechać z twojej lokalizacji:

Dowieziecie? Dowieziemy!

W rejonie Wrocławia i okolic, oferujemy dodatkowy transport. Przeszkoleni pracownicy profesjonalnie i bezpiecznie dostarczą twoją zieloną przesyłkę.

Ostrzeżenie dla odwiedzających

Wszystkich odwiedzających nas gości uprzedzamy, że rośliny potrafią uzależnić... Jeśli jednak nowe hobby nie jest ci straszne, zapraszamy!