Praca w firmie ogrodniczej

Oferty pracy we Wrocławiu

Pracuj z nami w zieleni 🌳

Aktualnie poszukujemy kandydatów na pracownika do poszerzenia obecnego zespołu na pozycji ogrodnika lub pomocnika ogrodnika.

Zakres obowiązków:

  • wykonywanie usług ogrodniczych w ogrodach prywatnych oraz na terenach zielonych firm

  • praca w szkółce roślin

  • praca w punkcie sprzedaży

Wymagania:

  • dobra kondycja fizyczna (praca fizyczna)

  • chęć do pracy z zielenią na świeżym powietrzu

Mile widziane i dodatkowo premiowane:

  • prawo jazdy kat. B

  • znajomość języka polskiego

  • wykształcenie ogrodnicze (dyplom lub w trakcie studiów)

  • doświadczenie w branży ogrodniczej lub budowlanej

  • umiejętność posługiwania się narzędziami i sprzętem ogrodniczym

  • umiejętność obsługi maszyn ogrodniczych, szczególnie potwierdzona stosownymi uprawnieniami

  • umiejętność organizacji pracy zespołu

  • doświadczenie w obsłudze klienta

  • znajomość roślin (taksonomia, wymagania, zasady pielęgnacji)

  • umiejętność projektowania ogrodów (szkic odręczny, programy komputerowe)

Oferujemy:

  • opiekę mentora (Mateusza), który pomoże we wdrożeniu się w pracę i pokaże jak poprawnie wykonywać prace ogrodnicze

  • możliwość poznania dużej ilości ciekawych gatunków i odmian roślin

  • pracę na wysokiej jakości sprzęcie ogrodniczym

  • (oczywiście) uczciwą zapłatę za wykonaną pracę

Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie CV ze zdjęciem wraz z klauzulą “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).”

Aby zaaplikować, wyślij e-mail ze swoim CV na adres info@kaczergis.pl