Sklep ogrodniczy

drzewa i krzewy - duże i małe

Centrum ogrodnicze na Bielanach Wrocławskich

Jeśli wolisz oglądać rośliny w rzeczywitości zamiast w internecie lub chcesz po prostu porozmawiać z nami o Twoim ogrodzie, zapraszamy Cię do odwiedzenia nas w sklepie ogrodniczym na Bielanach Wrocławskich, gdzie będziesz mógł do woli wybierać z niezliczonej ilości gatunków i odmian drzew i krzewów.

Naszym priorytetem jest wysoka jakość dostępnych roślin oraz bogata oferta. Co roku powiększamy nasz katalog o dostępne na rynku nowości. Czasami na placu można znaleźć prawdziwe perełki - rzadkie, trudnodostępne okazy lub najnowsze, licencjonowane odmiany.

Dojazd do sklepu

Punkt sprzedaży roślin Kaczergis znajduje się w centrum Bielan Wrocławskich. Dogodny dojazd ze wszystkich stron Wrocławia i okolic możliwy jest także dzięki bliskości węzła autostrady A4 i obwodnicy autostradowej A8.

Obok sklepu, przy ulicy Kolejowej, znajduje się dogodny, bezpłatny parking, na którym można zostawić swoje auto na czas wizyty w sklepie.

Zobacz mapę

Umów się na konsultację

Jeśli masz konkretne pytania, potrzebujesz pomocy z projektem lub doborem idealnych roślin do ogrodu, chętnie pomożemy. Od lat pomagamy naszym klientom tworzyć ogrody, o których marzą. Umów się z nami na indywidualną konsultację, podczas której porozmawiamy o Twoim ogrodzie.

Umów się

A czy macie...?

Pod Wrocławiem prowadzimy szkółkę roślin, która stanowi jedno ze źródeł naszych roślin. Ponadto, co roku odwiedzamy wystawy szkółkarskie, na których prezentowane są nowe i nagradzane rośliny. Wielokrotnie wizytujemy także zaprzyjaźnione szkółki, w kraju i za granicą, gdzie przemierzamy kilometry, aby wybrać dla Was najładniejsze egzemplarze roślin.

Zdarza się oczywiście, że aktualnie nie dysponujemy rośliną w danym rozmiarze lub nie posiadamy na stanie wybranej odmiany lub gatunku. W takich przypadkach, możemy na zamówienie sprowadzić taki okaz - dotrze on do nas razem z najbliższą dostawą.

Przeszukaj katalogZapytaj o dostępność

Dostępny asortyment

Podłoża, nawozy, środki ochrony roślin - zobacz w czym możesz u nas wybierać