Rośliny z dostawą we Wrocławiu

Nawet duże rośliny w 24h w Twoim domu i mieszkaniu

Drzewa i krzewy z dostawą do domu?

Tak! W okolicach Wrocławia oferujemy bezpieczny i szybki transport roślin wprost pod Twój dom. Nasi pracownicy starannie zapakują i rozładują Twoje rośliny. Ich podróż ze sklepu ogrodniczego do Twojego domu to gwarantowany sukces. Przy okazji, nie zużywamy tony plastiku - duży bus pomieści nawet spore zamówienie a doświadczenie w pakowaniu roślin pozwola sprawnie ułożyć je w samochodzie.

Małe i duże - ty się cieszysz, my dowozimy

Sprawnie i szybko dowieziemy Twoje rośliny bez względu na ich rozmiar. Wiemy jak ułożyć je w busie, aby przyjechały bez uszkodzeń. Ty nie musisz martwić się czy Twoje zamówienie zmieści się w samochodzie, nie mówiąc już o uszkodzeniach tapicerki i wysypanej w bagażniku ziemi. Tobie pozostaje cieszyć się nowymi zielonymi nabytkami. My zrobimy resztę.

Dokąd dowozicie?

Dowóz dostępny jest w okolicach Wrocławia. Nie mamy sztywnych limitów. Mieszkasz blisko Wrocławia? Dogadamy się!

Pomoc z wniesieniem?

Czasami dowóz rośliny pod dom rozwiązuje tylko połowę problemu. Większe egzemplarze roślin potrafią ważyć od kilkudziesięciu do kilkuset kilogramów. Przeniesienie takich roślin może być problemem. Nawet ze szwargrem!

Jeśli czujesz, że przyda Ci się pomoc z przeniesieniem roślin na konkretne miejsca w ogrodzie, daj znać. Dobierzemy odpowiedni sprzęt, który ułatwi zadanie.

Więcej informacji?

Potrzebujesz pomocy w doborze roślin, chcesz wycenić projekt lub po prostu porozmawiać o roślinach?

Napisz do nas na adres